Jib23

jib23
Flick Fan - 53 Film Ratings
Member Since: 18 May 2013
Location: Canada

more Recent Ratings

75 33% Citizen Kane (1941) - Rated 18 May 2013
83 62% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 18 May 2013
86 74% Donnie Darko (2001) - Rated 18 May 2013
78 40% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 18 May 2013
79 46% True Grit (2010) - Rated 18 May 2013
79 46% Milk (2008) - Rated 18 May 2013
75 33% Shrek (2001) - Rated 18 May 2013
80 52% Requiem for a Dream (2000) - Rated 18 May 2013
80 52% Lost in Translation (2003) - Rated 18 May 2013
75 33% The Matrix Reloaded (2003) - Rated 18 May 2013