jigitjigit

jigitjigit
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 02 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

32% Prisoners (2013) - Rated 29 Sep 2014
45% Her (2013) - Rated 29 Sep 2014
23% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 18 Sep 2014
1% Sister Act 2: Back in the Habit (1993) - Rated 18 Sep 2014
1% Red (2010) - Rated 18 Sep 2014
1% Home Alone (1990) - Rated 18 Sep 2014
79% Apocalypse Now (1979) - Rated 11 Oct 2013
45% Midnight in Paris (2011) - Rated 11 Oct 2013
45% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 27 Feb 2013
8% Inside Man (2006) - Rated 17 Feb 2013