jillyjill

jillyjill
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 14 Mar 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Now You See Me (2013) - Rated 14 Mar 2016
80 33% Black Hawk Down (2001) - Rated 14 Mar 2016
85 62% Taken (2008) - Rated 14 Mar 2016
80 33% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 14 Mar 2016
80 33% Catwoman (2004) - Rated 14 Mar 2016
90 83% Fifty Shades of Grey (2015) - Rated 14 Mar 2016
80 33% Bewitched (2005) - Rated 14 Mar 2016
100 95% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 14 Mar 2016
85 62% Kick-Ass (2010) - Rated 14 Mar 2016
85 62% Men in Black (1997) - Rated 14 Mar 2016