jim50505

jim50505
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 29 Jul 2017
Location: UK
Bio: Love movies, don\'t watch much tv otherwise

more Recent Ratings

Check out jim50505's...

10 86% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 29 Jul 2017
56% Mars Attacks! (1996) - Rated 29 Jul 2017
10 86% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 29 Jul 2017
10 86% Serpico (1973) - Rated 29 Jul 2017
10 86% 12 Monkeys (1995) - Rated 29 Jul 2017
10 86% Taxi Driver (1976) - Rated 29 Jul 2017
10 86% No Country for Old Men (2007) - Rated 29 Jul 2017
40% The Natural (1984) - Rated 29 Jul 2017
28% City of Angels (1998) - Rated 29 Jul 2017
10 86% American Beauty (1999) - Rated 29 Jul 2017