jimbeam1

jimbeam1
Movie Buff - 132 Film Ratings
Member Since: 22 Nov 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

66 27% The Loved Ones (2010) - Rated 02 Nov 2015
68 31% Fright Night (1985) - Rated 02 Nov 2015
64 20% Everest (2015) - Rated 02 Nov 2015
62 18% Vacation (2015) - Rated 12 Oct 2015
65 24% Knock Knock (2015) - Rated 12 Oct 2015
74 59% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 18 Jul 2015
68 31% Jurassic World (2015) - Rated 18 Jul 2015
70 43% Spy (2015) - Rated 08 Jul 2015
70 43% United 93 (2006) - Rated 07 Jul 2015
78 68% Unbroken (2014) - Rated 02 Jul 2015