JimboSlicc

jimboslicc
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 54% Kung Fu Panda (2008) - Rated 05 Mar 2020
88 36% Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009) - Rated 05 Mar 2020
93 81% Cast Away (2000) - Rated 05 Mar 2020
91 63% Predestination (2014) - Rated 04 Mar 2020
90 54% Dances with Wolves (1990) - Rated 04 Mar 2020
70 16% Playtest (2016) - Rated 24 Feb 2020
89 45% Bruce Almighty (2003) - Rated 24 Feb 2020
95 90% V for Vendetta (2006) - Rated 24 Feb 2020
93 81% Ratatouille (2007) - Rated 24 Feb 2020
92 72% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 24 Feb 2020