Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jimmyjazz

Celluloid Junkie - 3314 Film Ratings

Member Since: Dec 14, 2008

Location: Vancouver, BC, Canada

more Recent Ratings
60 18% Mutant Aliens (2001) - Sep 13, 2020
35 3% Dirty Duck (1974) - Sep 12, 2020
75 66% Cam (2018) - Sep 12, 2020
55 14% Girl on the Third Floor (2019) - Sep 12, 2020
60 18% Escape Room (2017) - Sep 12, 2020
89 96% The Manchurian Candidate (1962) - Sep 04, 2020
75 66% Path to War (2002) - Sep 04, 2020
75 66% Turbo Kid (2015) - Aug 23, 2020
63 22% Meatballs (1979) - Aug 23, 2020
65 27% Asylum (1972) - Aug 22, 2020