Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jimmythegrip

Flick Fan - 95 Film Ratings

Member Since: Dec 11, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jimmythegrip's...
90 70% Buffalo '66 (1998) - Dec 12, 2019
90 70% Midnight in Paris (2011) - Dec 12, 2019
30 1% The Wicker Man (2006) - Dec 12, 2019
85 45% Multiplicity (1996) - Dec 12, 2019
90 70% Oldboy (2003) - Dec 12, 2019
50 10% The Time Machine (2002) - Dec 12, 2019
90 70% The Magnificent Seven (1960) - Dec 12, 2019
95 90% Children of Men (2006) - Dec 12, 2019
40 5% Anaconda (1997) - Dec 12, 2019
95 90% Fight Club (1999) - Dec 12, 2019