Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jinxing0517

Flick Fan - 49 Film Ratings

Member Since: Apr 30, 2018

more Recent Ratings
Check out jinxing0517's...
82 61% Source Code (2011) - May 05, 2018
80 46% The Avengers (2012) - May 05, 2018
80 46% Iron Man 3 (2013) - May 05, 2018
50 1% Suicide Squad (2016) - Apr 30, 2018
70 19% Jurassic World (2015) - Apr 30, 2018
88 87% Memento (2001) - Apr 30, 2018
83 66% Forrest Gump (1994) - Apr 30, 2018
85 75% Interstellar (2014) - Apr 30, 2018
82 61% Iron Man (2008) - Apr 30, 2018
70 19% 2012 (2009) - Apr 30, 2018