Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jjGj0E

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Jan 29, 2019

more Recent Ratings
95 % Fatal Attraction (1987) - Jan 29, 2019
90 % Operation Petticoat (1959) - Jan 29, 2019
90 % Mister Roberts (1955) - Jan 29, 2019
98 % Saving Private Ryan (1998) - Jan 29, 2019
98 % Apollo 13 (1995) - Jan 29, 2019
95 % The Green Mile (1999) - Jan 29, 2019
90 % Crocodile Dundee (1986) - Jan 29, 2019
95 % Dances with Wolves (1990) - Jan 29, 2019
98 % Die Hard (1988) - Jan 29, 2019
95 % My Cousin Vinny (1992) - Jan 29, 2019