jjbnum3

jjbnum3
Film Freak - 687 Film Ratings
Member Since: 22 Jun 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 69% Y Tu Mamá También (2001) - Rated 13 Dec 2018
60 19% The Brothers Grimm (2005) - Rated 13 Dec 2018
80 44% Galaxy Quest (1999) - Rated 13 Dec 2018
75 35% Austin Powers: The Spy Who Shagged Me (1999) - Rated 13 Dec 2018
90 69% Battlestar Galactica (2003) - Rated 13 Dec 2018
85 55% Cocoon (1985) - Rated 13 Dec 2018
55 16% The Bodyguard (1992) - Rated 13 Dec 2018
70 29% Last Action Hero (1993) - Rated 13 Dec 2018
90 69% The Beach (2000) - Rated 03 Apr 2017
95 81% Zulu (1964) - Rated 15 Mar 2017