jjcoolay

jjcoolay
Movie Buff - 273 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2012
Location: New York, New York, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 80% The Game (1997) - Rated 08 Sep 2014
89 88% My Sassy Girl (2001) - Rated 08 Sep 2014
80 58% Moon (2009) - Rated 08 Sep 2014
82 63% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 14 Jun 2014
78 53% Slums of Beverly Hills (1998) - Rated 14 Jun 2014
77 49% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 14 Jun 2014
96 97% Blade Runner (1982) - Rated 14 Jun 2014
85 76% Deliver Us from Evil (2006) - Rated 14 Jun 2014
94 93% I Heart Huckabees (2004) - Rated 14 Jun 2014
76 45% Warm Bodies (2013) - Rated 18 Mar 2013