We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

jj.jackalope

jjjackalope width="104" height="110"

Flick Fan - 48 Film Ratings

Member Since: Nov 16, 2019

Location: Canada

more Recent Ratings

Check out jj.jackalope's...

90 73% Misery (1990) - Nov 16, 2019
95 85% Get Out (2017) - Nov 16, 2019
87 51% V for Vendetta (2006) - Nov 16, 2019
85 40% Planet of the Apes (2001) - Nov 16, 2019
88 60% The Matrix Revolutions (2003) - Nov 16, 2019
88 60% The Matrix Reloaded (2003) - Nov 16, 2019
80 18% The Island (2005) - Nov 16, 2019
95 85% Idiocracy (2006) - Nov 16, 2019
87 51% The Hunger Games (2012) - Nov 16, 2019
100 93% The Girl with All the Gifts (2016) - Nov 16, 2019