jjparm

jjparm
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 09 Aug 2023
Location: bronx, ny, USA

more Recent Ratings

85 36% The Equalizer (2014) - Rated 21 Sep 2023
100 85% The Office (2005) - Rated 21 Sep 2023
78 22% Cobweb (2023) - Rated 21 Sep 2023
85 36% Barbie (2023) - Rated 21 Sep 2023
75 15% Sunshine (2007) - Rated 21 Sep 2023
70 7% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 10 Aug 2023
90 56% Obi-Wan Kenobi (2022) - Rated 10 Aug 2023
75 15% Violent Night (2022) - Rated 10 Aug 2023
70 7% Pontypool (2008) - Rated 10 Aug 2023
75 15% Hocus Pocus 2 (2022) - Rated 10 Aug 2023