jjr22222

jjr22222
Movie Buff - 449 Film Ratings
Member Since: 24 Apr 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 1% Piranha 3DD (2012) - Rated 24 Apr 2015
80 65% Looper (2012) - Rated 24 Apr 2015
40 4% Taken 2 (2012) - Rated 24 Apr 2015
70 39% Attack the Block (2011) - Rated 24 Apr 2015
90 86% Side Effects (2013) - Rated 24 Apr 2015
80 65% Fido (2007) - Rated 24 Apr 2015
60 18% Lawless (2012) - Rated 24 Apr 2015
60 18% Quantum of Solace (2008) - Rated 24 Apr 2015
60 18% Babylon A.D. (2008) - Rated 24 Apr 2015
50 7% The Adventures of Tintin (2011) - Rated 24 Apr 2015