jjtanet

jjtanet
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I’m a simple man. Beer. Boobs. Star Wars.

more Recent Ratings

97 89% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 22 Apr 2018
90 52% Oldboy (2003) - Rated 22 Apr 2018
97 89% Die Hard (1988) - Rated 22 Apr 2018
94 67% The Santa Clause (1994) - Rated 22 Apr 2018
90 52% Kick-Ass (2010) - Rated 22 Apr 2018
89 39% Good Will Hunting (1997) - Rated 22 Apr 2018
95 73% Schindler's List (1993) - Rated 22 Apr 2018
96 80% Jurassic Park (1993) - Rated 22 Apr 2018
92 63% The Princess Bride (1987) - Rated 22 Apr 2018
97 89% The Hunt for Red October (1990) - Rated 22 Apr 2018