jkarp503

jkarp503
Movie Buff - 188 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 35% The People vs. Larry Flynt (1996) - Rated 08 Feb 2022
90 35% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 08 Feb 2022
90 35% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 07 Feb 2022
90 35% Bridesmaids (2011) - Rated 07 Feb 2022
95 71% Total Recall (2012) - Rated 07 Feb 2022
90 35% Ant-Man and the Wasp (2018) - Rated 07 Feb 2022
95 71% Futurama: Bender's Big Score (2007) - Rated 07 Feb 2022
95 71% Rugrats (1991) - Rated 07 Feb 2022
75 4% Hubie Halloween (2020) - Rated 07 Feb 2022
85 14% The Bounty Hunter (2010) - Rated 07 Feb 2022