jkbn

jkbn
Flick Fan - 73 Film Ratings
Member Since: 25 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 0% Alice in Wonderland (2010) - Rated 25 Feb 2018
91 46% American Beauty (1999) - Rated 25 Feb 2018
93 74% The Animal (2001) - Rated 25 Feb 2018
91 46% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 25 Feb 2018
92 61% Gangs of New York (2002) - Rated 25 Feb 2018
91 46% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 25 Feb 2018
92 61% Blood Diamond (2006) - Rated 25 Feb 2018
90 30% Gladiator (2000) - Rated 25 Feb 2018
92 61% Eyes Wide Shut (1999) - Rated 25 Feb 2018
91 46% Gone Girl (2014) - Rated 25 Feb 2018