jkcoltsfan18

jkcoltsfan18
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 72% Groundhog Day (1993) - Rated 28 Dec 2016
85 82% The Departed (2006) - Rated 21 Nov 2014
74 54% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 21 Nov 2014
78 67% Black Hawk Down (2001) - Rated 21 Nov 2014
79 69% Non-Stop (2014) - Rated 21 Nov 2014
72 52% Now You See Me (2013) - Rated 25 Oct 2013
60 30% Click (2006) - Rated 25 Oct 2013
62 33% Burn After Reading (2008) - Rated 25 Oct 2013
63 33% The Breakfast Club (1985) - Rated 25 Oct 2013
64 34% 50 First Dates (2004) - Rated 25 Oct 2013