jkuppi

jkuppi
Flick Fan - 59 Film Ratings
Member Since: 23 Jul 2013
Location: USA

more Recent Ratings

88 49% Being John Malkovich (1999) - Rated 24 Jul 2013
83 30% Wallace & Gromit in A Close Shave (1995) - Rated 24 Jul 2013
84 34% The Cable Guy (1996) - Rated 24 Jul 2013
95 78% Pleasantville (1998) - Rated 24 Jul 2013
95 78% O Brother, Where Art Thou? (2000) - Rated 24 Jul 2013
83 30% Meet the Parents (2000) - Rated 24 Jul 2013
79 16% Galaxy Quest (1999) - Rated 24 Jul 2013
93 64% Chicken Run (2000) - Rated 24 Jul 2013
25 1% Bring It On (2000) - Rated 24 Jul 2013
89 51% The Big Lebowski (1998) - Rated 24 Jul 2013