jlancast96

jlancast96
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 25 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I love movies, obviously. A few of my favorites are Birdman, Pulp Fiction, and Little Miss Sunshine.

more Recent Ratings

95 82% La La Land (2016) - Rated 25 Jan 2017
100 94% Napoleon Dynamite (2004) - Rated 25 Jan 2017
90 60% Raising Arizona (1987) - Rated 25 Jan 2017
50 3% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 25 Jan 2017
90 60% Superbad (2007) - Rated 25 Jan 2017
85 37% The Big Lebowski (1998) - Rated 25 Jan 2017
95 82% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 25 Jan 2017
90 60% Deadpool (2016) - Rated 25 Jan 2017
90 60% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 25 Jan 2017
90 60% American Beauty (1999) - Rated 25 Jan 2017