jleader

jleader
Flick Fan - 80 Film Ratings
Member Since: 23 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 91% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 14 Aug 2007
70 39% Hitch (2005) - Rated 14 Aug 2007
75 61% Knockaround Guys (2001) - Rated 14 Aug 2007
85 91% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 14 Aug 2007
90 96% The Princess Bride (1987) - Rated 14 Aug 2007
75 61% A Knight's Tale (2001) - Rated 14 Aug 2007
65 23% Braveheart (1995) - Rated 14 Aug 2007
75 61% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007
80 80% Barbershop (2002) - Rated 14 Aug 2007
75 61% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 14 Aug 2007