jleb

jleb
Movie Buff - 103 Film Ratings
Member Since: 16 Apr 2015
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 73% Bus 174 (2002) - Rated 19 Apr 2015
10 1% Prospero's Books (1991) - Rated 18 Apr 2015
10 1% Until the End of the World (1991) - Rated 18 Apr 2015
10 1% We're No Angels (1989) - Rated 18 Apr 2015
79 48% Mrs. Parker and the Vicious Circle (1994) - Rated 18 Apr 2015
83 67% Withnail & I (1987) - Rated 18 Apr 2015
81 58% I Vitelloni (1953) - Rated 18 Apr 2015
88 82% Vampire's Kiss (1989) - Rated 18 Apr 2015
88 82% Heathers (1989) - Rated 18 Apr 2015
82 64% Le Samouraï (1967) - Rated 18 Apr 2015