Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jlindsay

Movie Buff - 109 Film Ratings

Member Since: Sep 22, 2020

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out jlindsay's...
80 69% The Big Short (2015) - Jan 09, 2021
75 50% The Founder (2016) - Jan 09, 2021
80 69% Se7en (1995) - Nov 26, 2020
80 69% The Grand Budapest Hotel (2014) - Nov 26, 2020
60 27% Monsters (2010) - Nov 05, 2020
75 50% How I Live Now (2013) - Nov 05, 2020
70 37% Legend of Deification (2020) - Oct 22, 2020
75 50% Nezha zhi motong jiangshi (2019) - Oct 22, 2020
85 84% Eyes Wide Shut (1999) - Oct 19, 2020
80 69% The Lobster (2015) - Oct 18, 2020