jloyal

jloyal
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 27 Sep 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 23% Horrible Bosses 2 (2014) - Rated 27 Sep 2017
75 17% Super Mario Bros. (1993) - Rated 27 Sep 2017
95 91% Logan (2017) - Rated 27 Sep 2017
82 69% The Number 23 (2007) - Rated 27 Sep 2017
88 80% Cruel Intentions (1999) - Rated 27 Sep 2017
78 37% Mulan (1998) - Rated 27 Sep 2017
80 57% Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009) - Rated 27 Sep 2017
77 28% Bad Teacher (2011) - Rated 27 Sep 2017
80 57% I Love You, Man (2009) - Rated 27 Sep 2017
78 37% Child's Play (1988) - Rated 27 Sep 2017