jlr500

jlr500
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 25% '71 (2014) - Rated 14 Aug 2016
85 50% Oldboy (2003) - Rated 14 Aug 2016
70 5% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 14 Aug 2016
90 85% Dead Poets Society (1989) - Rated 14 Aug 2016
85 50% Trainspotting (1996) - Rated 14 Aug 2016
88 75% The Warriors (1979) - Rated 14 Aug 2016
80 15% The Usual Suspects (1995) - Rated 14 Aug 2016
85 50% Into the Wild (2007) - Rated 14 Aug 2016
85 50% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 14 Aug 2016
95 95% Short Term 12 (2013) - Rated 14 Aug 2016