jlyun

jlyun
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 90% Modern Family (2009) - Rated 20 Mar 2017
75 40% Jane Eyre (2011) - Rated 16 Oct 2016
81 65% Good Will Hunting (1997) - Rated 11 Oct 2016
95 95% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 09 Oct 2016
86 84% Tyrant (2014) - Rated 08 Oct 2016
85 81% Arrow (2012) - Rated 08 Oct 2016
83 74% The Flash (2014) - Rated 08 Oct 2016
87 86% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Rated 08 Oct 2016
87 86% Parks and Recreation (2009) - Rated 08 Oct 2016
85 81% Field of Dreams (1989) - Rated 08 Oct 2016