Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jm169896

Flick Fan - 22 Film Ratings

Member Since: Dec 31, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jm169896's...
90 75% Star Trek (2009) - Dec 31, 2018
80 36% The Incredibles (2004) - Dec 31, 2018
90 75% Back to the Future Part III (1990) - Dec 31, 2018
80 36% The Truman Show (1998) - Dec 31, 2018
90 75% Ghostbusters (1984) - Dec 31, 2018
80 36% Hook (1991) - Dec 31, 2018
85 56% Rambo (2008) - Dec 31, 2018
80 36% Super Size Me (2004) - Dec 31, 2018
90 75% Groundhog Day (1993) - Dec 31, 2018
90 75% Iron Man (2008) - Dec 31, 2018