jmarasco

jmarasco
Film Freak - 604 Film Ratings
Member Since: 05 Feb 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

71% Running Scared (2006) - Rated 16 Aug 2013
11% Armageddon (1998) - Rated 16 Aug 2013
10 98% The Maltese Falcon (1941) - Rated 16 Aug 2013
38% Mission: Impossible III (2006) - Rated 16 Aug 2013
38% Monty Python and the Holy Grail (1975) - Rated 16 Aug 2013
11% Sphere (1998) - Rated 16 Aug 2013
38% The Killers (1964) - Rated 16 Aug 2013
11% RoboCop (1987) - Rated 16 Aug 2013
11% Arlington Road (1999) - Rated 16 Aug 2013
71% Finding Nemo (2003) - Rated 16 Aug 2013