jmarkthespot

Cinema Addict - 1825 Film Ratings
Member Since: Aug 30, 2009
Location: Port Townsend, WA, USA
Age: 33
Recent Ratings
Check out jmarkthespot's...
85 88% | Coming Home in the Dark (2021) - Mar 12, 2023 |
60 54% | Paterson (2016) - Feb 25, 2023 |
45 34% | Mirage Men (2013) - Dec 31, 2022 |
65 62% | Point Break (1991) - Dec 25, 2022 |
55 46% | Dirty Work (1998) - Dec 23, 2022 |
75 75% | The Way of the Gun (2000) - Dec 23, 2022 |
35 23% | The Gray Man (2022) - Dec 03, 2022 |
95 98% | The Northman (2022) - Nov 19, 2022
"Kubrickian level filmmaking. Must watch again, & soon."
|
45 34% | This Is the End (2013) - Nov 12, 2022 |
40 28% | Don't Look Under the Bed (1999) - Nov 01, 2022 |