jmazala

jmazala
Movie Buff - 249 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 95% Reservoir Dogs (1992) - Rated 15 Oct 2015
100 95% Pulp Fiction (1994) - Rated 15 Oct 2015
92 87% Natural Born Killers (1994) - Rated 15 Oct 2015
91 87% Desperado (1995) - Rated 15 Oct 2015
91 87% From Dusk Till Dawn (1996) - Rated 15 Oct 2015
100 95% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 15 Oct 2015
100 95% Kill Bill: Volume 2 (2004) - Rated 15 Oct 2015
95 89% Planet Terror (2007) - Rated 15 Oct 2015
95 89% Grindhouse (2007) - Rated 15 Oct 2015
95 89% Death Proof (2007) - Rated 15 Oct 2015