jmiracle

jmiracle
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 13 Jul 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 76% Bride of Chucky (1998) - Rated 14 Aug 2007
70 50% Shaun of the Dead (2004) - Rated 14 Aug 2007
50 32% Saw II (2005) - Rated 14 Aug 2007
"This sequel is pretty dumb, but delivered what you thought it would."
95 97% May (2002) - Rated 14 Aug 2007
"awesome"
65 44% Constantine (2005) - Rated 14 Aug 2007
5% Hide and Seek (2005) - Rated 14 Aug 2007
"Atrocious on every level."
75 55% Dawn of the Dead (2004) - Rated 14 Aug 2007
10 14% The Ring Two (2005) - Rated 14 Aug 2007
90 88% Heavy Metal (1981) - Rated 14 Aug 2007
60 38% Gothika (2003) - Rated 14 Aug 2007
"some good stuff"