j_montanaro

jmontanaro
Movie Buff - 180 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2017
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 27% Ghost in the Shell (2017) - Rated 01 Apr 2017
75 27% Watchmen (2009) - Rated 01 Apr 2017
20 0% Garfield (2004) - Rated 01 Apr 2017
85 54% The Life Aquatic with Steve Zissou (2004) - Rated 30 Mar 2017
30 1% Get Smart (2008) - Rated 30 Mar 2017
90 72% Life of Brian (1979) - Rated 30 Mar 2017
80 40% Schindler's List (1993) - Rated 30 Mar 2017
60 8% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 30 Mar 2017
95 91% Rejected (2000) - Rated 30 Mar 2017
90 72% Blood Simple (1984) - Rated 30 Mar 2017