jndcnr

Bio: Öğrenci
Check out jndcnr's...
60 26% | Spider-Man: Far from Home (2019) - Feb 25, 2021 |
30 5% | X-Men: Dark Phoenix (2019) - Feb 23, 2021 |
80 78% | Logan (2017) - Feb 23, 2021 |
60 26% | X-Men: Apocalypse (2016) - Feb 22, 2021 |
75 64% | X-Men: Days of Future Past (2014) - Feb 22, 2021 |
40 8% | The Wolverine (2013) - Feb 21, 2021 |
75 64% | X-Men: First Class (2011) - Feb 20, 2021 |
75 64% | Nomadland (2020) - Feb 20, 2021 |
50 13% | X-Men Origins: Wolverine (2009) - Feb 19, 2021 |
60 26% | X-Men: The Last Stand (2006) - Feb 19, 2021 |