Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
jnnlittle23

Flick Fan - 32 Film Ratings

Member Since: Apr 18, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out jnnlittle23's...
55 1% Anger Management (2003) - Apr 18, 2020
70 25% Bring It On (2000) - Apr 18, 2020
65 15% Bicentennial Man (1999) - Apr 18, 2020
75 37% Kung Fu Panda (2008) - Apr 18, 2020
65 15% Love Actually (2003) - Apr 18, 2020
95 95% The Pianist (2002) - Apr 18, 2020
95 95% Good Will Hunting (1997) - Apr 18, 2020
90 87% Edward Scissorhands (1990) - Apr 18, 2020
75 37% Minority Report (2002) - Apr 18, 2020
60 6% Blades of Glory (2007) - Apr 18, 2020