jnpmrr

Recent Ratings
Check out jnpmrr's...
100 85% | Blue Planet II (2017) - Jun 09, 2019 |
50 17% | Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Jun 09, 2019 |
90 55% | The 100 (2014) - Jun 09, 2019 |
100 85% | World War Z (2013) - Jun 09, 2019 |
100 85% | Sneaky Pete (2015) - Jun 09, 2019 |
95 66% | The Act (2019) - Jun 09, 2019 |
100 85% | Planet Earth II (2016) - Jun 09, 2019 |
90 55% | Orphan Black (2013) - Jun 09, 2019 |
100 85% | The Handmaid's Tale (2017) - Jun 09, 2019 |
0 1% | The OA (2016) - Jun 09, 2019 |