joanallyn
Recent Ratings
Check out joanallyn's...
85 83% | Gladiator (2000) - Rated 13 Jul 2014 |
70 60% | Rise of the Planet of the Apes (2011) - Rated 12 Jul 2014 |
80 75% | Death Proof (2007) - Rated 11 Jul 2014 |
60 43% | Edge of Tomorrow (2014) - Rated 11 Jul 2014 |
65 51% | Mr. Brooks (2007) - Rated 25 Jun 2014 |
80 75% | The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 25 May 2014 |
60 43% | 42 (2013) - Rated 25 May 2014 |
65 51% | Sunshine (2007) - Rated 04 Apr 2014 |
0 6% | The Seven Year Itch (1955) - Rated 04 Apr 2014 |
65 51% | Pitch Black (2000) - Rated 10 Mar 2014 |