joaopedro.tg

joaopedrotg
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 06 Dec 2021
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 40% The Big Bang Theory (2007) - Rated 06 Dec 2021
87 66% Ted Lasso (2020) - Rated 06 Dec 2021
82 16% The Boys (2019) - Rated 06 Dec 2021
80 6% Twin Peaks (2017) - Rated 06 Dec 2021
87 66% Twin Peaks (1990) - Rated 06 Dec 2021
85 40% Black Sails (2014) - Rated 06 Dec 2021
80 6% Altered Carbon (2018) - Rated 06 Dec 2021
85 40% Chernobyl (2019) - Rated 06 Dec 2021
85 40% Killing Eve (2018) - Rated 06 Dec 2021
85 40% Narcos (2015) - Rated 06 Dec 2021