joaopiron

joaopiron
Movie Buff - 161 Film Ratings
Member Since: 16 Jan 2015
Location: Salto, São Paulo, Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just movie lover!

more Recent Ratings

13 71% Zelig (1983) - Rated 17 Feb 2016
10 46% Fantastic Mr. Fox (2009) - Rated 16 Feb 2016
13 71% Hannah and Her Sisters (1986) - Rated 16 Feb 2016
13 71% Love and Death (1975) - Rated 16 Feb 2016
14 77% Manhattan (1979) - Rated 16 Feb 2016
16 87% Annie Hall (1977) - Rated 16 Feb 2016
13 71% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 16 Jan 2016
11 56% The Cabinet of Dr. Caligari (1920) - Rated 16 Jan 2016
13% Silent Hill (2006) - Rated 16 Jan 2016
15 83% City of God (2002) - Rated 16 Jan 2016