joaototti

joaototti
Movie Buff - 135 Film Ratings
Member Since: 11 Sep 2015
Location: Mexico
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

76 21% Celeste and Jesse Forever (2012) - Rated 11 Sep 2015
84 75% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 11 Sep 2015
79 41% The East (2013) - Rated 11 Sep 2015
82 68% Inside Out (2015) - Rated 11 Sep 2015
80 52% Now You See Me (2013) - Rated 11 Sep 2015
75 16% Brave (2012) - Rated 11 Sep 2015
78 34% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 11 Sep 2015
75 16% Toy Story 3 (2010) - Rated 11 Sep 2015
72 7% The Wolverine (2013) - Rated 11 Sep 2015
73 10% Oblivion (2013) - Rated 11 Sep 2015