jobarjo

jobarjo
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 25 Sep 2020
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92% Amélie (2001) - Rated 25 Sep 2020
63% La La Land (2016) - Rated 25 Sep 2020
9% Taken (2008) - Rated 25 Sep 2020
92% Lord of War (2005) - Rated 25 Sep 2020
63% The Departed (2006) - Rated 25 Sep 2020
27% The Social Network (2010) - Rated 25 Sep 2020
10 98% Snatch (2000) - Rated 25 Sep 2020
63% Sin City (2005) - Rated 25 Sep 2020
63% Spy Game (2001) - Rated 25 Sep 2020
9% Match Point (2005) - Rated 25 Sep 2020