joct

joct
Movie Buff - 434 Film Ratings
Member Since: 15 Jul 2012
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 33% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 23 Aug 2012
70 57% Monsoon Wedding (2001) - Rated 05 Aug 2012
80 82% The Zodiac (2005) - Rated 05 Aug 2012
50 20% Independence Day (1996) - Rated 05 Aug 2012
20 1% Remember the Titans (2000) - Rated 05 Aug 2012
50 20% The World Is Not Enough (1999) - Rated 05 Aug 2012
40 13% 2046 (2004) - Rated 05 Aug 2012
70 57% The Virgin Suicides (2000) - Rated 05 Aug 2012
60 33% Top Gun (1986) - Rated 05 Aug 2012
60 33% Good Morning, Vietnam (1987) - Rated 05 Aug 2012