joe7002

joe7002
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 30 Dec 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 46% The Odyssey (2016) - Rated 15 Dec 2017
75 18% Manchester by the Sea (2016) - Rated 15 Dec 2017
77 20% Black Pond (2011) - Rated 02 Dec 2017
20 0% The Rezort (2015) - Rated 02 Dec 2017
79 25% The Darkest Universe (2016) - Rated 02 Dec 2017
85 46% What We Do in the Shadows (2014) - Rated 09 Sep 2016
79 25% The Fundamentals of Caring (2016) - Rated 27 Aug 2016
83 35% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 27 Aug 2016
92 86% Detachment (2011) - Rated 27 Aug 2016
55 7% Hail, Caesar! (2016) - Rated 08 Mar 2016