joebocop

joebocop
Cinema Addict - 1067 Film Ratings
Member Since: 02 Jan 2014
Location: Maidstone, Non US or Canadian State/Province, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 28% Monkey Man (2024) - Rated 18 Apr 2024
85 88% Dune: Part Two (2024) - Rated 01 Mar 2024
70 59% The Iron Claw (2023) - Rated 11 Feb 2024
60 37% Priscilla (2023) - Rated 20 Jan 2024
100 99% Poor Things (2023) - Rated 13 Jan 2024
40 10% The Boy and the Heron (2023) - Rated 08 Jan 2024
65 48% One Life (2023) - Rated 03 Jan 2024
65 48% Chicken Run: Dawn of the Nugget (2023) - Rated 26 Dec 2023
85 88% Godzilla Minus One (2023) - Rated 20 Dec 2023
85 88% The Holdovers (2023) - Rated 29 Nov 2023