joegarland

joegarland
Movie Buff - 239 Film Ratings
Member Since: 02 Dec 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 72% Ghostbusters (2016) - Rated 08 Aug 2016
96 58% Bad Moms (2016) - Rated 08 Aug 2016
95 41% House of Sand and Fog (2003) - Rated 23 Jun 2016
95 41% Gattaca (1997) - Rated 11 Jun 2016
60 0% The Boss (2016) - Rated 10 Apr 2016
99 93% Hello, My Name Is Doris (2015) - Rated 30 Mar 2016
98 82% Sugar (2009) - Rated 30 Mar 2016
94 29% Zootopia (2016) - Rated 24 Mar 2016
80 6% Anomalisa (2015) - Rated 31 Jan 2016
77 4% The Wicker Man (2006) - Rated 17 Jan 2016