joellepoulos

joellepoulos
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 04 Jan 2016
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: artist + photographer

more Recent Ratings

65 63% Memoirs of a Geisha (2005) - Rated 04 Jan 2016
30 12% 27 Dresses (2008) - Rated 04 Jan 2016
60 48% The Butterfly Effect (2004) - Rated 04 Jan 2016
35 19% The Ring (2002) - Rated 04 Jan 2016
65 63% The Descendants (2011) - Rated 04 Jan 2016
80 93% Pirate Radio (2009) - Rated 04 Jan 2016
65 63% The Virgin Suicides (2000) - Rated 04 Jan 2016
70 76% The Addams Family (1991) - Rated 04 Jan 2016
70 76% The Prestige (2006) - Rated 04 Jan 2016
70 76% Schindler's List (1993) - Rated 04 Jan 2016