joel.wood55

joelwood55
Flick Fan - 31 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 74% Week End (1967) - Rated 09 Feb 2014
95 93% Breathless (1960) - Rated 18 Dec 2013
87 46% American Beauty (1999) - Rated 21 Oct 2013
40 1% George Carlin: Doin' It Again (1990) - Rated 21 Oct 2013
94 87% Being John Malkovich (1999) - Rated 17 Oct 2013
90 59% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 16 Oct 2013
80 14% Moonrise Kingdom (2012) - Rated 16 Oct 2013
86 43% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 16 Oct 2013
50 6% Ricky Gervais: Out of England 2 (2010) - Rated 16 Oct 2013
83 17% Dan in Real Life (2007) - Rated 16 Oct 2013