Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
joepcash

Movie Buff - 213 Film Ratings

Member Since: Dec 12, 2019

Location: Ireland

more Recent Ratings
Check out joepcash's...
87 71% The Fall (2008) - Mar 18, 2020
64 31% The Secret of Kells (2009) - Mar 18, 2020
85 67% The Commitments (1991) - Mar 18, 2020
27 9% The Passion of the Christ (2004) - Mar 14, 2020
95 91% Father Ted (1995) - Feb 22, 2020
25 7% Psycho (1960) - Feb 22, 2020
83 62% Die Hard 2 (1990) - Feb 22, 2020
83 62% 10 Things I Hate About You (1999) - Feb 22, 2020
65 34% X-Men: Days of Future Past (2014) - Feb 22, 2020
45 20% Dr. No (1962) - Feb 22, 2020