joeysosa

joeysosa
Flick Fan - 78 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 9% X-Men: First Class (2011) - Rated 08 Oct 2012
60 0% Unknown (2011) - Rated 08 Oct 2012
100 68% True Grit (2010) - Rated 08 Oct 2012
90 25% Toast (2010) - Rated 08 Oct 2012
90 25% The Kids Are All Right (2010) - Rated 08 Oct 2012
70 3% The Avengers (2012) - Rated 08 Oct 2012
100 68% Midnight in Paris (2011) - Rated 08 Oct 2012
100 68% Inception (2010) - Rated 08 Oct 2012
80 9% Hugo (2011) - Rated 08 Oct 2012
70 3% Howl (2010) - Rated 08 Oct 2012