jofrutas

jofrutas
Movie Buff - 366 Film Ratings
Member Since: 20 Jan 2017
Location: Portugal
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

82 58% Kiss Kiss Bang Bang (2005) - Rated 30 Mar 2020
76 40% Whiplash (2014) - Rated 30 Mar 2020
76 40% The Boondock Saints (1999) - Rated 30 Mar 2020
77 43% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 30 Mar 2020
67 16% Onward (2020) - Rated 30 Mar 2020
69 20% Sonic the Hedgehog (2020) - Rated 30 Mar 2020
63 10% Shaft (2019) - Rated 30 Mar 2020
62 9% Rambo: Last Blood (2019) - Rated 30 Mar 2020
62 9% Aladdin (2019) - Rated 30 Mar 2020
67 16% Hellboy (2019) - Rated 30 Mar 2020